tunderlala-3 Creative Commons License 2009.11.08 0 0 32760
Van egy táblázat, kinek milyen gépe van a topicban, keresd meg. Utánam még nagyon sokan vettek aeg-et, mindenki elégedett vele, az egy más dolog, hogy nem járnak erre naponta....


Szerintem egy a lényeg, ha gépet veszel, akkor aeg, siemens, bosch, és azért nézd meg, hogy olyan legyen, ami az igényeidnek megfelel....értem ez alatt, hogy milyen proramokat tud, milyen opciók választhatók az egyes programokra (folt, érzékeny, öblítőstop, indításkésleltetés, stb....amire szükséged lehet -nem csak most, a későbbiekben is esetleg- az legyen rajta) Nagyon nem lőhetsz mellé ezekkel...szerintem.

Jah, és a zajszintet is nézd (az inverteresek nagyon halkak), az sem mindegy, mennyire hangos, bár ez attól függ, hol lesz a gép elhelyezve, milyen a család összetétele, szükség lehet-e éjszakai mosásra, van-e kisbaba, kisgyerek, aki napközben is alszik, szóval elég sok szempont van, amit figyelmbe kell venni egy új gép vásárlásakor, hogy pár év múlva ne az legyen, hogy le kell cserélni, mert mondjuk már nem elég a kapacitása, vagy túl hangos lett hirtelen, ahogy megszületett a baba, stb.....ez mind szempont lehet...

:)
Előzmény: tsokk (32754)