hungeri Creative Commons License 2009.11.08 0 0 551
Azért hadd védjem meg őket: ezek maszekok, igazából számomra az sem derült ki, hány pécsi cég közülük, amilyen cégneveket olvastam, egyik sem volt ismerős. A sofőrök ki tudja, mennyit dolgoztak menetrendszerinti beosztásban... Ehhez képest a pótlás teljesen korrekt volt, jól vezettek, nem hisztiztek. Az ominózus nem a helyükre állók lehet, hogy már váltás volt, így nem értesültek az ésszerű beállás módjáról. Ha hibáztatni akarunk valakit (tény, hogy nagyon akadályozzák a Főpálya eredeti forgalmát!), akkor a MÁV-ot kell: ők az utasoknak sem adták át a megfelelő információkat, simán elképzelhető, hogy a pótló cégeknek sem teljes körű tájékoztatást illetve útmutatót tolmácsoltak...

Csak annyit írnék még, hogy nekem azt mondták, a Posta előtti parkolóban kell majd felszállni, továbbá olvastam egy tájékoztatót is, az talán a netes példány volt, hogy megkérték az autósokat, ne oda parkoljanak. Nos, a Posta nem e téren áll, továbbá e téren soha nem parkolhattak autók. Az állomáson ugyan jelzik, hogy hol is kell számítani a pótlóra, de még véletlenül sem feltűnő, jó nagy kiírásokkal...
Előzmény: Törölt nick (550)