Törölt nick Creative Commons License 2009.11.07 0 0 9867

Üdv itt a topicon!!

Végre valaki aki bevállalja a vadkampeszt,ráadásul megmérgezte magát Erdéllyel.(lehetünk társak jövőre?)A Boga-völgyi túráról kérnék részleteket.(emilben)Mert itt nem biztos,hogy mindenkit érdekel.

Naszóval a fogyasztás:nem tudom,hogy ezen mit is csodálkoztok?Mert üresben mennyit fogyasztott?5-6 littyót?Azt bódéval felejtsétek el!Amúgy meg nem kell 110-el menni amikor nyaraltok!Hova siettek?(mondjuk Erdélybe én is sietni szoktam)

Szóval a nyáron odafele siettem és 2x tankoltam,visszafelé ugyanazon az útvonalon 1 azaz egy tankkal hazajöttem.Magyarul a sietségnek meg volt az erdménye.De nem csodálkoztam rajta!

A másik az áram fogyasztás-ellátás.Nekem a bódéban 1 kivételével csak LED-es dolgaim vannak.A dupla asztal felett ami olyankor ágy,16 W-os neoncső van a többi alig fogyaszt.Na meg a vízszivattyú.Tavaly még a Nissannal voltunk Erdélyben amiben 110 AH-ás akksi van és az is bírta egy hétig.Idén meg a Totoyával amiben 140 AH-ra van.Ez meg főleg bírta.Ennek ellenére van már az áramfejlesztőm is amit hosszabb túrákra elviszek,mert nem akarok úgy járni mégegyszer,mint Kiskőrösön.Az áramfejlesztőmön egyébként van direkt csatlakozás akkumulátorra 8 Amperes töltéssel.

Na hirtelen ennyi ami eszembe jutott.De priviben nagyon szívesen segítek és akkor nem zaklatjuk itt a többieket az erdéllyel.Meg arra is kíváncsi vagyok,hogy merre jártatok és a Bogán hol táboroztatok.

Előzmény: Kati és Tibi (9847)