barvivien Creative Commons License 2009.11.03 0 0 44972

A kuvasszal mindenkinek gondja van...a kanokat tépi a csaj kutyákat meg olyan erőszakossan akarja meg hágni hogy volt amelyik szuka lesántult és volt amely lesántatotta a kuvaszt....

Ez a kutya egy menhelyről kihozott kutya aki rettentő labilis....mikor Charlienak támadt akkor páromnak és másnak is odakapott mikor le akarták őket szedni róla.....

Mindenki utálja....de mostanra eljutott oda a gazdi hogy a kutya a 10 méteres körzetében van. és bár nem visszahívható de ha szól neki a faszi akkor megáll a kutya és nem közeledik tovább ha te nem közeledsz felé.....

ez is valami......vagyis a pasitól mér ez is nagy dolog.....ja és még nyakörv is van a kutyán mostanába...sőt a pasi kezében is van póráz...hihetetlen....

 

A golden is amúgy összeszedett pár sebet a kuvasztól szerencsére őt is csak harapta tépni nem tudta...

De én megígértem a pasinak hogy a kutyája mégegyszer a közelünkbe jön leszúrom a kutyát utánna meg a pasit...(világéletembe féltem a kuvaszoktól....nem tehetek róla)a pesi meg egy teszefosza faszi....na azokat sem szerettem soha:) 

Előzmény: Eni79 (44968)