fodrika
2009.11.02
|
|
0 0
998
|
Na, ezt most aztán nagyon nehéz ide leírni:( Teljesen visszavonult Andrei, nem igazán érez kedvet ahhoz, hogy különböző showkban szerepeljen. Jelenleg asszisztensként dolgozik a CSKA-ban, gondolom, valamelyik edző mellett és az egyetemen edzősködést tanul. |
|