sammy_ Creative Commons License 2009.10.31 0 0 59386
KÍNÁL
86-92-es ruhák, játékok

Clebsnek elsőbbsége van játék és fiúholmi tekintetében, ha érdekli valami, egyébiránt szabad a vásár.
1. Fisher Price autós-vonatos játék kb. 2 éves kortól. Korábbi (jó 10 évvel ezelőtti modell), férjem unokaöccsétől örököltük, mivel legózunk, favonatozunk, nem tartogatnám. Kisebb hibái vannak, karcolás a síneken, a mozdonytető egyik sarkából letört egy kis darab, a helikoptert tartó cövek alját kicsit körbe kellene celluxozni, hogy jobban szoruljon és rendesen tartsa a járgány súlyát, de ezektől eltekintve jó állapotú. A sínek többféleképpen is variálhatók, a leírás szerint 5 féle pálya rakható össze, magyar nyelvű talán épp nincsen benne, de ettől függetlenül még én is kiraktam :) Több, közelebbi kép is van. 3.000 Ft

2. Fakopáncsban vásárolt fa hintaló, leszerelhető karfával. Kb. 1 éves kortól, 1 évet használtuk, jó szolgálta a gyerekeket :) Nagyon szép állapotú, további kép is van a talpáról. 7.000 Ft

3. Ikea építőkocka, a kockák jó állapotban vannak, de a kocsira ráfolyt talán gyümölcslé? Ez sajnos foltot hagyott, további kép van a hibáról.

4. Next farmerruhák, a világos 86-os, a sötétebb 92-es, de nekem egyformának tűnnek méretre. A sötéten az apró folt élőben alig látszik, én csak a képről szúrtam ki. A tündéres 800, a virágos 600 Ft.

5. 92-es kapucnis Next vékony felső, itt vettem, de alig hordta a lányom, jó állapotú, 400 Ft
92-es (inkább 86-os) Cherooke hosszúujjú pólók szép állapotban. 650 Ft a kettő, együtt az 1.000 Ft

6. (A virágos pulcsi már nincs meg) Girl2girl fekete rövidfazonú kabátka, belül szőrmés, kívül velúrszerű anyagból 2 éves méret. Itt vettem, de végül nem hordta a lányom. 300 Ft

7. Next 86-os, nem bélelt, közepesen vastag kordnadrág szép állapotban. 500 Ft
Sterntaler téli sapka 45-47-es cimke szerint. 300 Ft

8. Next pilótasapka, a kötője a fejtetőre is hajtható, belől és a peremén szőrmés, 9-18 hós méret. Hát nem tudom, tavaly még hatalmas volt a lányomra, most lenne jó neki, ha felvenné... 300 Ft
A 2 sapka együtt. 500 Ft
(bocsi a sterntaler sapka ismétlésért nem jól volt a fejemben miről volt már kép múltkorról)

9. 86-os Cherooke félig gombos, vékony kötött kardigán, felső részén horgolásszerű mitával, ünneplősnek is jó, teljesen újszerű állapotban. Nagyon csinos felvéve. 600 Ft
86-os Giggies kapucnis pulcsi, belül bolyhozott anyagú, itt vettem, de nagyon kevesett hordta a lányom. Jó állapotú. 300 Ft

10. Noname farmerkabát, beírva 3T, 92-es méret kb. Itt vettem, de nem adtam a gyerekre végül, nem tartogatnám. Jó állapotú, a hátoldalán a hímzés körül volt egy kb. 2,5 cm feslés, ezt anyum egész jól tudta javítani, csak nagyon közelről és keresve venni észre. Sajnos a képet elfelejtettem megrendelni róla, ha valakit érdekel fotózzuk és küldöm. 500 Ft
86-os Whoopi puha anyagú vagány farmernadrág, normál vastagságú, nem bélelt. Némileg letaposott az alja. 250 Ft

Személyesen átvehető 3. ker. Flórián tér környéke vagy postázom is a kisebb tételeket. Biztos, ami tuti, írjatok levelet is, nagyban a múlik a gyermekeim jóindulatán, hogy mennyiben tudom itt követni a dolgokat. Szívesen méricskélek, csak türelmet kérek és alkuképes vagyok. ha nem filléres dologról van szó :)