szokimi
2009.10.30
0
0
1532
nem akarlak megbántani, de ezzel a problémáddal fordulj inkább a Huszba....ott vannak ilyen szaktopikok....ott majd megmondják a tutit
Előzmény:
fgeri21 (1531)