Törölt nick Creative Commons License 2009.10.29 0 0 5831

Helló!

 

Nekem egy Samsung SC7060-om van, ilyen hulladék porszívót még az életben nem láttam, a Rakéta is jobb nála, a fejem vertem a falba egy héttel azután, hogy megvettem, senkinek sem ajánlom.

 

Főbb problémáim vele:

- az előszűrővel kb. 10 percenként kell leállni üríteni,

- előszűrő nélkül fél óra alatt telemegy a gép finom porral, a motorig, szétcsavarozás, kimosás, kitörölgetés, szárítás, összerakás, kb. egy nap állás,

- porzsákkal az előző két probléma megszűnik, de ez egyrészt fizetős, másrészt a gép így is túlmelegszik, és leáll kb. fél óra után (tegnap éjjel a gyerek orrszívózása közben állt le, kb. 10 másodperc után), ilyenkor egy-két órát pihen a szerkezet,

- a csőnél fogva nem bír bekanyarodni semmilyen sarkon, az összes ajtófélfánál, küszöbnél fel kell venni, és át kell emelni,

- a gégecsöve iszonyú ócska műanyagból van, hogy mindig feltekeredik, 2 percenként kell kitekergetni, feltöltődik statikusan, betörik az anyaga, és nem rugalmas,

- nem áll meg a lábán, felállítva biztos, hogy eldől, de úgy, hogy 90%-ban nem a talpára, hanem az oldalára esik,

- ha beállítom a csövet a parkoló pozícióba, fix, hogy 10 perc múlva felborul a gép,

- az illesztései nagyon nehezen oldhatók, a tőmítő gumigyűrűk kb. egy hónap után elvetemedtek, párat kidobáltam belőle, a többi csak dísznek van benne,

- a vezetékét csak úgy tudja feltekerni, hogy az utolsó fél métert kézzel is alig lehet beletuszkolni.

 

Összességében kínszenvedés vele a takarítás, utáljuk, mint a szart. Na, e helyett legyetek szívesek ajánlani valamit 30-40 ezer forintig bezárólag. Köszi előre is.