eeraa Creative Commons License 2009.10.27 0 0 59112
Eladásra kínálok: (Somogy megye)

Személyes átvétel Balatonszemes-Siófok, Balatonszemes-Balatonboglár, kéthetente hétvégén Nagykanizsán. A mindenkori postai díjszabás alapján postázom is!

1. gyönyörű, hibátlan NEXT márkájú átmeneti dzseki. Középrózsaszín, belül csíkos vékony béléssel, hozzávarrt, nem levehető kapucnival.Kedves, rávarrt minták díszítik. Beleírt méret 6-9 hó, de mi még 1 évesen is hordtuk. Hossza: 35 cm. Mellbőség: 31 cm Ujjhossza (nyaktól mérve): 30 cm - 750 Ft.

2. gyönyörű, hibátlan GEORGE márkájú télikabát. Középrózsaszín, puha, vastag, jó meleg anyagból, belül selyem vékony béléssel, hozzávarrt, nem levehető kapucnival.A gombok között tépőzárak vannak, így tökéletesen zár. Beleírt méret 9-12 hó. Hossza: 34 cm. Mellbőség: 32 cm Ujjhossza (nyaktól mérve): 29 cm - 1100 Ft.

3-4. szép, pihe-puha együttes kisfiúnak. Kantáros nadrág és egy kabátka, mindkettő önállóan is viselhető. Vastag, nagyon meleg. Nadrág pántja gombokkal állítható, a nadrág szára és a kabát ujja fel és lehajtva is viselhető, így a hossza 4-5 cm-t állítható. Beleírt méret 68-as. Nadrág: (a leghosszabbra állított pánttal és lehajtott szárral mértem, tehát ez a max. hossza) Hossza: 58 cm. Mellbőség: 31 cm Belső szárhossz: 19 cm
Kabát: Hossza: 31 cm. Mellbőség: 31 cm Ujjhossz válltól, lehajtva: 32 cm - 1000 Ft.

5. szép HEMA márkájú overál kisfiúnak, hozzávarrt, nem levehető kapucnival. Kesztyű és legombolható cipőcske van hozzá. Oldalán a szélessége két állásba patenttal állítható. Beleírt méret 68-as. Hossza: 64 cm. Mellbőség: 37 cm Ujjhossza (nyaktól mérve): 27 cm - 900 Ft.

6. szép, télikabát kisfiúnak. Kapucnija legombolható, zippzárral záródik, két bevarrt kis zsebe is van. Belső bélése pamut. Ajándékba adok hozzá egy édes, mókusmintás polár sapkát. Beleírt méret 74-es, de a mért adatokat nézd inkább, mert szerintem nagyobb! Hossza: 36 cm. Mellbőség: 38 cm Ujjhossz válltól, lehajtva: 33 cm - 900 Ft.

7. csodaszép norvégmintás meleg téli sapka kicsi fiúnak. Vajszínű, világoskék mintával, fülvédős. Külső réteg kötött, belső pamut, tetején pomponnal. Beleírt méret nincs, így mértem, alap állapotban 44 cm a körmérete. - 600 Ft.