tcs969 Creative Commons License 2009.10.27 0 0 1173
Sziasztok!

Először is:

NAGYON KÖSZÖNÖM mindazon Kedves Naturista társamnak a részvételét,akik eljöttek Ballószögre, a naturista estre.

A fürdő vezetője se nagyon hitt a szemének (azt hitte álmodik), hogy kb. meghatszorozódott az eddigi naturista esteken megjelentek létszáma. A pontos létszám 57 + én.
Ennek örömére máris megkaptuk a következő lehetőséget a naturista estre: 2009.11.14 21.00 - 01.00 -ig.

A fürdő vezetőjének naturisták iránti szimpatizálásáról már előző leveleimben írtam (ezeket nem szeretném ismételni) , de az még engem is meglepett, hogy a Szilvesztert először a naturistáknak ajánlja fel, s ha nem lesz rá megfelelő létszámú kereslet, akkor hírdeti meg textilesnek. Tehát, ha kb. 100 fő naturista igényt tartana a szilveszter estére, akkor 21.00 -től kb. 05. - 06-ig a naturistáké a fürdő. Ott a helyszínen pár naturistával tervezgettek, és abban egyeztek meg,hogy a következő naturista esten (nov.14) kellene jeleznünk,hogy élünk-e a felkínált lehetőséggel. A tervezet szerint 9500 Ft-os belépő tartalmazná a svéd asztalos étel fogyasztást is, salátákkal, sültekkel, pezsgővel ( és természetesen szauna-programmal és Csabi-csokival). Viszonyításként: tavaly Ráckevén fürdőruhás üzemmód, 21.00 - 04.00-ig egy pár virslivel,egy pohár pezsgővel 5500 Ft.
Én senkit sem akarok rábeszélni, mert ez már egy kicsit nagyobb összeg, de ha egy szervezett szilveszteri buli 10-15-20 ezer forintos belépőjét nézem, és ráadásul ez naturista, hát mindenki döntsön saját maga...

Üdv. Mindenkit!
Csabi