G.Gambino Creative Commons License 2009.10.24 0 0 6449
Ciao,


Könnyen lehet, hogy valamit játszott az előző tulaj a lámpával. Talán törve jött az országba, vagy itthon törték meg, aztán csak úgy bekerültek az új lámpák. Akkor is produkálhat ilyen jelenségeket, ha nincsen szoftveresen újraprogramozva a fényszóró a csere után. Nekem anno lámpa párásodásból következően új lámpák lettek behelyezve. Na, akkor produkált hasonló jelenségeket, mint amit Te most leírtál. Javaslom tehát, hogy első körben próbáld meg beállíttatni a fényszóróidat. Lehet, hogy nem ártana egy teljes szoftverfrissítés sem. Ártani nem árt, viszont qrva sokat használ. A párásodásra meg készülj fel lelkiekben, ha LCI előtti modelled van. Előbb-utóbb elér téged is a végzet. :) Lámpa párásodásnál egyébként a végleges megoldás a csere. Sok felesleges idegeskedéstől megóvja magát az ember, ha rögtön ezzel kezdi. Nekem elhiheted, mert szerintem nálam többet itt ezzel senki sem szívott. :)

Maszi ebből a topikból tökéletesen megoldja a fényszóró beállítást és az egyéb szoftveres problémáidat. Illetve az autó előéletéről is hasznos információkat kaphatsz a helyszínen.


üdv,


G.
Előzmény: norbifun (6444)