ejropalepke Creative Commons License 2009.10.22 0 0 7869

Tevecsem, nem lefestett helyzett pergett fenn, ellenben egybesereglett kezdetleges egyletem - melyet jelenleg sem jegyeztek be, hehe -, s meglett este lett, melyre termembe keveredtem. Jelzem, nehezen vettem erre lelkem, fekete kedvvel elmenjek, de helyesen tettem.

Kellemesen esett, csevegtem emberekkel, cseppet kedvem es rendesebb lett. Nem keveset nevettem egy kedves emberen, mely felemlegetett elment rendszerben lett eseteket, melyben egyetemen elejbe nemrejtve, megette rejtve  szervezkedett, felenyvezett feljegyzeteket, melyeket kedvenc Ferenced leszedegetett, megjegyzem, nevezett kesergett, ezt kell tegye, de ezt rendelte szervezete, melynek egyetemen egyes embere lett.

Ez esten nem egy ketrectelen verebes s egyebes egyletes ember nembe lett csevegve, le lett leplezve,  melyeken lehetett nevetnem.

Ellenben felemlegettettek jelenleg megesettek, melyen cseppet sem lehet nevetnem, s egylettel egyetemben nem lelem, melyet kellene cselekedjenek embereknek szembemenve rettenettel. Legyenek csendben? - ezt elvetem. Rendszeresen felmeneteljenek? - e tettel sem lesz szererencse, mert lehet, ezzel hergelnek ellenfelet.

Tevecsem, szerfelett felkerekedne kedvem, kezedben lehetne lennem, feledtetve lenne rengeteg kellemetlen.

De te epedsz-e erre? Nem kell-e ketteselkednem benned? Elkergethetem-e fellegeket, melyek nyektetnek?

Előzmény: PuPu (7867)