Szinalkó Creative Commons License 2009.10.20 0 0 3674
Kedves KATAFA!
Én a nemez oldalról kukkantottam be ide hozzátok.Nemezelő és selyemkép festő vagyok.A képeket másfajta spéci festékkel kell festeni mint a ruházatra szánt kelmét.Nekem ez a hideg festék azért szimpatikus mert nem roncsolja talán a selyem rostokat,a gyapjú és a hernyóselyem szálak meg nem kuszálódnak,nemezelődnek össze a főzéstől!Márta néni néha benéz hozzánk is hála Istennek!Pont jókor volt jó helyen,mert épp a gyapjú festés volt porondon.Ő linkelt be titeket,köszönet Neki érte!
Engem is nagyon izgat a kelme festés,gyapjúfestés, gyapjúfonalfestés, mert valódi hernyóselyemmel dolgozom és nem mindig tudok olyan színekhez, szín átmenetekhez jutni ami az elképzelésem.A színátmenetes gyapjú is csodaszép !
A prociont a B+ ZS ből megrendeltem utánvét .Márta néni azt írta,hogy az Ildikó mostanában fog rendelni.Lehetne társulni esetleg ,árak?
A Bp.-i boltban 10gr 1 tasak 500Ft.
Szeretnék segítséget kérni Tőled ez ügyben!
Ha volna tanfolyamod akkor innen délvidékről eljönnék boldogan minél előbb!
Építő, lelkes, segítségetekben bízva izgalommal várok minden érdekes információt ide vagy az emailemre.
Hálás köszönettel:
Szinalkó
Felrakok néhány képet,hogy lássátok mihez szeretném felhasználni a tudást!
Szeretettek köldök NEKTEK egy verset amit vasárnap a kiállítás megnyitóján a "foltosoknak" olvastak fel
További sikeres szép alkotást kívánok MINDENKINEK!
Előzmény: katafa (3671)