PuPu Creative Commons License 2009.10.20 0 0 7864

Rendben, - szenes eledel legyen elfeledve, (nem nekem kellett megennem...) nem lesz megcsevegve never...

Gyermekekkel meglesetted, melyett tettek emberek rengeteg esztendeje, - ez helyes!

Ez egy szkíta, nyomorék teve... Ha velem foglalkozol, akár régésznek is érezheted magad, és ha tanítgatni akarsz, sem ellenkezem!Megszeretteted e helyeket s felcseperedve elmennek, gyerekeket vezetgetve s lesz mese: When cseperedgettem, neveldehelyemen Lepke nene meglesette velem ezt... - ez egy csepp ever Leben...

Persze emellett nem feledheted el neveldehelyet sem, mert felcseperedve nem tekergethetnek ever kezekre perecet, kell jegyzeteljenek, egyszeregyezzenek s egyebeket tegyenek, melyet neveldehelyen vernek csepp fejekbe.

Depersze lehetne kellemesebb helyzetben nevelned gyerekeket, - nem kellene lecke meg termek, de erste neveldemesterek szegeznek fel keresztre, when ezt elkereteseled.

Errefele egy gyerek telepedjen le s lessen mereven neveldemesterre, s legyen csendben!

S ne betegedj meg nekem, legyen szervezeted sebesen rendben, - egy edzett Lepke nem lehet beteg!

Nekem sem lenne kellemetlen veled, nem lenne ellenemre egy csepp helyzetcserebere sem...

Szeretlek, - nefelejcs!

:O)))

 

Előzmény: ejropalepke (7863)