confab Creative Commons License 2009.10.18 0 0 31
ANImation, La Pointe, ti a Budapest Grand Prix-n kedveltétek meg? (Már ha jól vettem ki, hogy megkedveltétek.) Ami engem illet, a korábbi hozzászólásaimból is kiderülhetett, hogy már az itteni szereplése előtt is számon tartottam és kedveltem. Van stílusa úgy egészében, amihez a sajátos lezsersége is hozzátartozik. Korábban valaki kifogásolta, hogy egy hozzászlásomban leírtam, a US Openen, miközben a húga - nem nővére, ahogy Sz. P. is mondta - karrierje egyik legfontosabb meccsét játszotta, ő eléggé el volt foglalva azzal a bizonyos kutyával, amit csak azért említettem, mert egy fanatikus játékostípust nem így képzelek el. Ez persze erősen szubjektív vélemény, tudom, de mintha más jelei is lennének, hogy nem egy fanatikus típus és szerintem ez a fő oka, hogy nem volt eddig sikeresebb. Mivel emberileg meg a játékéban így is van stíusa, nem olyan nagy baj, de azért jó lenne, ha most Chakvetdzét legyőzné. Ha nem hazai pályán lenne Chakvetadze, akkor azt mondanám, nála az előny, de így... hamarosan kiderül!