Dice&Clay Creative Commons License 2009.10.18 0 0 6329

Szia dzsémsz,

 

Én azért voltam Janinál,mert még gyári volt a kocsi software szempontjából és gondoltam nem árt neki, ha kicsit megfrissül! Lettek bixenon lámpáim és adaptív féklámpák eddig nem tudta az autó ezeket a funkciókat 2003/12 havi a kocsi és közel alap felszeretség. A váltóval kapcsolatosan Jani mondta hogy kicsit durvábban fog még az elején váltani, mert még tanul és finobabb lesz szépen lassan, de nekem még így is finomabban vát, mint előtte és azóta már 400km mentem vele és érezhetően sokkal selymesebb és talán gyorsabb is a váltója az autónak. Volt még egy kis ugrálása a km. óra mutatójának- az is megszűnt és a motor is előzéseknél csak egy pici füstöt nyom és annyi - nekem előtte amigí padlóztam az autót addíg végig füstölt feketén egy kicsit, most csak dob egy pamacsot és annyi! Még amit észre vettem, hogy az addig a kicsit sistergős rádió adók azok most kivállóan szólnak ahól eddig nem. Más különösebb változást nem érzek még, de biztosan van oka a sok frissítésnek, nem hiába dolgoztak rajta a fejlesztők. Szal szerintem érdemes megcsináltatni, hosszú távon biztosan meghálálja az autó.

Ja és Janitól profibb és hozáértőbb szakemberrel ritkán találkozik az ember, bár gondolom ezzel senkinek nem mondtam újat.

 

Üdv. Zoli.

Előzmény: dzsémsz (6299)