Törölt nick Creative Commons License 2009.10.15 0 0 6287
A probléma az hogy nem RF kerékhez készült szerelő géppel hihetetlen nehéz ezeket az abroncsokat szerelni

Még megfelelô géppel sem tudja minden hülye feltenni ôket: PDF

Sajnos nekem több gumis, akivel jóban vagyok, maga modta, hogy legtöbbször anno ezért riogatja a tulajdonosokat, hogy késöbb ne kelljen szívni az RFT-vel.

Elhiszem, nem ismerem az ottani viszonyokat. Itt viszont 10bôl 8 gumis nem teszi fel a BMWre a mezei gumit, illetve felteszi, de nyíltan megmondja, hogy oda ne vidd a kocsit, ha bármi gondod lesz vele.

Amikor meg szerelésre került a sor, jó magyar szokás szerint (bár én német esetekről is hallotam bőven) jött a trükközés, a különböző eszközökkel erőszakolása a gumiknak, aminek következtében a gumit akár olyan károsodás is érheti, ami nem is látszik, csak egy késöbbi baleset során derül ki. Persze egyik gumisnak se volt kedve a szerelési hibából elrontot gumikat zsebből kifizetni, ezért aztán emiatt nem is kis botrány volt belőle németországban.. ithhon persze semmi

Igen, itt van róla a videó: AMS TV

És ha deformációra szükség lenne, valóban a sport abroncsok nem a minnél alacsonyabb oldalfal felé közelednének.

Szerintem ez csak a felnigyártók összeesküvése :)
Előzmény: Gugu_m (6285)