chucker Creative Commons License 2009.10.14 0 0 32266

Sziasztok!

 

A következőket vettem észre:

Az első valós mosást folyékony mosószerel végeztük, a mosószer dagolón keresztül. A mosás végén kivéve az adagolót, maga a nyílás -amiben mozog az adagoló- is mosószeres (nyálkás, csúszós) maradt... Kitörölgettem szépen.

Aztán már mindig ezt a kupakos golyós adagolót tettük közvetlenül a dobba (csakúgy, mint a régi gépnél), ez a megoldás ugye csak akkor használható, ha nincs előmosás.

 

Aztán az öblítős fakkocska állandóan öblítős marad, mindig van benne egy vékony öblítós filmréteg (kvázi nyálkás). Na most lehet, hogy a Csoccsolínós macis öblítő a rossz, ill a gép nem szereti.

 

Azt szeretném megkérdezni Tündérlala ill. más AEG tulajdonosok, hogy mivel mostok, és tapasztaltatok-e hasonlókat.

 

Amit meg nem nagyon fogok, hogy ha már úgyis van egy szivattyú, ami végig meg és nyomja fel a vizet, akkor miért nem lehet a mosószeradagolón keresztül vezetni, hogy kimossa a mosószert tökéletesen, ill. az öblítőt...

 

Na de ez nyilván csak az én naívságom, hogy ezt meg lehetne vlósítani, a mosógéptervezők, nyilván fel tudnak hozni 1000 érvet,hogy ezt mér' nem meg azt miért nem...

Előzmény: chucker (32257)