Jackopower Creative Commons License 2009.10.11 0 0 761

Na akkor fussunk neki csak ennek a zagyvaságnak!

"nagyon közkedvelt dzsekó "

Jó lenne, ha visszafognád végre magadat!

Ne lázíts! Ne provokálj! Ne állítsd be úgy mintha egyetértene veled mindenki!

Erre semmi szükség!

Hülyeségeket meg felesleges beszélni.

Az csak a "kenyeret és cirkuszt a népnek" stílusban felnőtt, jelenleg is Mónika shown cseperedő, okuló emberkéknek jön be!

Maradjunk a tényeknél!

1., Nem kívántam se kamerákat se biztonsági céget beszeretni, csupán felvetettem a lehetőségét ennek!

Mint ahogy MÁSOK IS!

írtam hogy  a közgyűlés dönt. Tehát felesleges megint torzítanod az elhangzottakat!

Mert:

a., magadat járatod le

b., semmivel sem leszünk előrébb

c., esetleg mindkettő

"Olvastam a kártyás megoldást valakitől itt a fórumon"

Érdekes, hogy elég szelektív a memóriád. Ugyanis azt Én írtam szintén, mint harmadik alternetíva, de kellemetlen lett volna hozzám kapcsolni egy általad pozítivnak vélt felvetést?

"dzsekó tudom szerinted csak 3e havonta,de sajna ha jól olvastam és "

1., Nem dzseko, hanem Jackopower a nicknevem!

2., Nem, nem jól olvasod. Én 2.700,-Ft írtam, Majd pedig 1.400,-Ft-ot!

"Akinek garázsa van az így is köpköd arra, hogy miért áll be az akinek nincs garázsa, de akkor akinek meg nincs garázsa miért fizesse az autók biztonságát......? "

Az autók biztonságát nem azért kell fizetni, ha van bent autód, hanem, mint írtam, mert Te egy társasházban vettél magadnak lakást és a közgyűlési határozat rád is kötelező érvényű! Megjegyzem nekem sincsen autó beállom.

"(6,5E/hó/lakás 80 fizető lakónál, tudtommal 50 tényleges lakónk van, ha van annyi egyáltalán és akkor pedig az havi 10E plusz teher!!!!!). "

1., Szerintem 71 db lakás van eladva. Függetlenül, hogy ki lakja és ki nem, onnantól hogy birtokba lett adva, köteles  a tulaj fizetni a közös költséget. Tovább az építtetőnek az eladatlan lakások után is kötelessége fizetni a közös költséget. Tehát miről beszélünk?

2., A lakások folyamatosan eladás alatt vannak, így 1 év múlva máris sokkal kedvezőbb lesz a helyzet!

"albiba lakik vagy csak tök üresen állni hagyja a lakását befektetési célból (pl külfőldiek tulajdonában lévő) az sem fog bele menni."

1., Nem az albérlő, hanem a tulaj aki dönt!

2., Nem kell hogy akarjon fizetni aki nem lakik itt, mert a közgyűlés dönt. Ráadásul a tulajnak is elsz kocsija. Hidd el majd motíválja a többieket!

3., Aki befektetéssel  vette az kiadja albérletbe, nem hagyja üresen állni! Nincs benne logika!

"De gondolom a "jogi" :) végzettségű dzseko erről többet tudna nyilatkozni, hiszen ő még az is tudja miért nincs a bírói gyakorlatban bizonyító ereje a videó felvételnek:)"

És akkor a személyeskedésről ennyit!

Nos ha magánlaksértés történik akkor  a bírói gyakorlatban VAN bizonyító ereje a felvételnek. Mivel a társasház magánterület, így a gépjármű parkírozóban felvett események bizonyító erejűek!

Biztos láttál már olyan híradást amiben kamera felvétel mutatta a tettet.

Itt is egy pár nappal ezelőtti, innen a szomszédból a Tavaszmezőből, hátha nem láttad....

Térfigyelő kamera -bizonyító erejű!

Remélem tudtam segíteni!

Előzmény: Blakó (759)