Blakó Creative Commons License 2009.10.10 0 0 743

Sziasztok!

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy akinek ellopták a kerékpárját illetve feltörték a személygépjárművét, továbbá akinek a tárolóját feltörték az  jelentette a kerületi rendőrkapitányságon?

Mert akkor láthatóvá válna a rendőrök számára is,  hogy ezt a házat előszeretettel rabolják ki. A statisztikai adataikból kiszűrnék kik azok a tolvaj szarháziak akik ilyen féle bűncselekményekből tartják fenn magukat, és ezen adófizető polgárokat nagy valószínűséggel már felkeresték volna, mert ez már a nagyon sokadig bcs. amit a ház lakóinak kárára követtek el. Legalább tisztán látná a tisztelt redőri szerv, hogy bizony erre a lakóházra jobban oda kell figyelni és még járőröket is küldenének felénk...... (de gondolom senki nem tett még büntető feljelentést) Mert most a szerv azt gondolja milyen jó kis környék ez, soha nem történik semmi......

Továbbá a betörő általában KIVÜLRŐL jön, ezért hiába raksz lakatot BELÜLRE a garázskapura mert attól besurran,nem ez a megoldás........ Főleg úgy, hogy akinek távirányítója van az csak kinyitja (és mivel nincs rajta olyan gomb ami visszazárja a kaput) és elhajt. Akinek meg nincs kapunyitója az meg legalább kiszáll és utána visszazárja, mert neki nincs (már ahogy én eddig láttam a lakókon) 

Szvsz. elég lenne biztonsági őrt alkalmazni este 22.00-tól reggel 06.00-ig, akinek  fülke nem kell, mert az a dolga, hogy "járőrözzön" és nem az, hogy üldögéljen, amelyiknek ez nem tetszik azt fel sem kell venni.......

A kamera amúgy szerintem sem ér semmit......