Jackopower Creative Commons License 2009.10.10 0 0 735

Nálunk a Körsi Udvarházban (Kőris utca 25-31) 2004-2008 között egy feltőtés vagy lopás sem volt, pedig még az elsőre is "beköltöztettek"  az Önkormányzat segítségével olyat a Diószeghyből, aki a mai napig dillerkedik. (Nincs kamera, Kamú átjároház, nincs porta)

 

2009 ben már két lakásfeltőrés volt, és az utcán álló autókat is megsértették. Van karcolás és van felgyújtás is!!!

 

Az Orczy Fórumban és a Dióházban is van portaszolgálat. Még egy betőrés és lopás sem volt ott!

 

A Mátyás Udvarból (Teleki tér mellett) már pakoltak ki földszintről dolgokat. Ott lecserélték az ajtót biztonságosabbra.

 

Szar lehet ha azzal kell foglalkoznod, hogy a kint álló autodra felügyelsz! Ez abszurd helyzet!

 

Sajnos - bármennyire is újdonság erejével hathat - de megélhetési forrása minden új ház a helyieknek.

Amelyik ház nem védekezik megfelelően, azt kifosszák.

Itt az olvasottak alapján még  a legelején tartunk a dolognak, de ha nem lép senki semmit, csak bagatelizál és a saját érdekét nézi (pl.: nincs autóbeállom, meg tárolóm, akkor nem fizetek pluszba), akkor csak azt érjük el, hogy szép lassan a lakására kerülhet a sor.

 

Szerintem a ház jó. A városbeli elhelyezkedése kiválló.

A külsü körülmének pedig kizárhatóak.

Én hiszem és tapasztalat útján tudom. Ha most még sokan vannak az ellenzők, ez a szám csökkenni fog a lopások számával!

 

Én nem akisebbséget hibáztatom, hogy él  alehetősééégel, hanem azt aki ellenzi a védelem kialakítását.

 

Előzmény: megyerizs (732)