Törölt nick Creative Commons License 2009.10.06 0 0 17619
Nem akarom, pár éve megtettem.

Készséggel elhiszem, mivel nincs elôttem a 3 lap, hogy össze tudjam hasonlítani ôket.

de a valóságról fingod sincs

Ha ezt a 3 tükörlapból bírtad lemérni, vállalom, egyben gratulálok a látnoki képességeidhez. Mondjuk ez azért egy kicsit erôsen hangzik egy olyan ember szájából, aki félelem nélkül használja az elôírtnál alacsonyabb keréknyomással az M5öt, meg van gyôzôdve róla, hogy a biztonsági övnek energiaelnyelô szerepe van, és a büdös életben nem látott autógyárat belülrôl. De én nem akadok fent apróságokon, tényleg.

hanem értelmezni is kell azt, amihez Te már gyenge vagy ( szintén szokásodhoz híven ) .

Tiszta szerencse, hogy itt vagy nekem te, és néha megfürödhetek elméd ragyogásának fényében. Üres lenne enélkül az életem. Mihez kezdene nélküled az autóipar? Belegondolni is rossz.

De, hogy ne sírd tele a párnád a nagy igyekezetben

Miért tennék ilyet? Amúgy te valamiféle hatalmi harcként éled meg ezeket a szimpla társalgásokat? Vagy mi ezeknek a kényszerképzeteknek a forrása? Akarsz beszélni róla?

Ülj, le 1-es...

Elég sokan törölhetik beléd napközben a cipôjüket, ha arra vagy rászolulva, hogy az interneten arról fantáziálj, hogy egyszer majd te osztod ki a jegyeket. Komolyan sajnállak.
Előzmény: borgasz (17614)