Edó-ka Creative Commons License 2009.10.03 0 1 269

Szia!

Sajnos ez nem érzelemkitörés,hanem tapasztalat,és ha tovább olvastad/ami nyilvánvaló/akkor láttad,hogy azt is írtam vannak akik gyógyítanak!Nem általánosítani akartam,és sajnos nem tudtam azt sem írni,hogy vannak kivételek,mert akármilyen rendes orvossal is találkoztam már,ő is felszámolt plusz költséget,persze nem miden alkalommal,de volt rá precedens!Egyedül egy aszisztensnő volt aki tényleg az állatokat gyógyította,és úgy törődött velük ahogy kell.Amikor a négyhónapos pici kutyámnak már úgy szét volt szúrkálva a vénája mindenhol,hogy már nem tudtak honnan venni vért,hozzá akkor is örömmel ment.Imádtuk őt,de sajnos átment máshova dolgozni!És igen,abban igazad van,nem ismerem az összes állatorvost,de még nem találkoztam az "igazival"!

Nem fizettünk amikor ránézett a kutyára,de ha már vállalom a költségeket,akkor miért nem vizsgálta meg,miért kellett ez miatt nagyon sokat szenvednie?!Ilyenkor ne kímélje meg a pénztárcámat,hanem tegye a dolgát,hisz ezért lett állatorvos!Gondolhatták,hogy éjjel kettőkor nem azért megyünk oda,mert nem tudunk aludni,és unatkozunk!

Igen,másnap az orvosunk ultrahangozta,vizeletet és vért is vett tőle,amiből kiderült a veseprobléma.Négy napig reggeltől estig infulzió,és katéterezni is kellett.Utána folyamatos diéta,több hónapig.De sajnos ez előtte való nap nem történt meg,mert akkor is egy /sajnos ezt kell mondanom,de ezzel szerintem te is egyet értesz/ felelőtlen orvos volt ott!

Egyébként ha hangulatkeltést akartam volna csinálni,akkor vagy nem is ide írok,vagy azt írom,hogy szegény belehalt.Csak én egy nagyon állat szerető ember vagyok!És lehet ez is a baj,mert azt várnám el az orvosoktól,hogy azzal a szeretettel bánjanak az állatokkal,ahogy én teszem!Tudom,érzelmekkel ez a munka nem nagyon működik.

Nem azért írtam le ezt a történetet,hogy ellenségeskedést váltsak ki.

Egyébként struvitköve volt a kutyusnak,amit nem tudnak mitől jött elő,mert Royal Canin tápot kap,és a felmenőitől sem örökölhette.

Előzmény: Wet RinR (268)