potyi20 Creative Commons License 2009.10.03 0 0 6553
hi."Az egyenáram (katód és anód) jelenlétében elindul egy lassú, de folyamatos elektrokémiai reakció, az erózió. Ez azt jelenti, hogy például a "+" pólusra kötött réz csatlakozókon elindul egy erőteljes oxidáció, ami pár száz óra elteltével olyan szintű korróziót okozhat, hogy a rézelemek felületi vezetőképessége romlani kezd. Ez egy szintjelzőnél csak rossz jelet eredményezhet, esetleg végső esetben áramkörszakadást. A szivattyú áramkörben, ahol 4-10 Amper erősségű áram folyik, a korrodált részeken létrejött felületi ellenállás sokkal kritikusabb"
még volt h a gumicsoveket kikezdni meg h muanyaggal nemnagyon erintkezhet.ez ellen mit lehet tenni?fele -fele aranyban keverni?1 hete enis akartam tankolni,csak nemvolt a kúton,de én ugy akartam h 20L benzinhez 25 L E85 -t !!nemfog tole elromolni a benzinszintejlzo,esteleg a pumpa?A cikkben asztis irták h aki huzamossab ideig nemhasználja a kocsit,pl 2 ap az inditsa be a kocsiát h ezeket megelőzze?!a megelozés ennyibol tartana?55-60 %-os etanol keverés meg nemjelent problémát a gumi csore nézve ami a benzint szállítsa az injektorjhoz?
Előzmény: stemplis (6549)