HollandExxonValdez Creative Commons License 2009.10.03 0 0 515
sziasztok

beleolvasgattam a topicba,hat az anyosokkal tenyleg nem konnyu:)))

nalunk az a helyzet,hogy a parom 19eves en meg 35.2eve vagyunk egyutt.a sajat anyam mindent megtett hogy szetmarjon minket,illetve az anyosom(38 eves csitri:)))) szinten kezzellabbal kalimpalt hogy szetmenjunk.otthon Magyarorszagon egy darabig tavkapcsi volt koztunk,mert egymastol kb 60km-re eltunk.
a sajat anyammal vilageletemben merges volt a viszony,mert o a kapitany,a penzugyminiszter.ugy szoktam mondani hogy palyat tevesztett.200 forint felvaltasa 2db szazasra nala 20perc,addig szamol es konyvel...
aztan jott a helyzet,tavaly augusztusban talaltam egy munkat Hollandiaban.a parom nem orult neki,de muszaj volt kijonnom amiatt a rohadt penz miatt.oktoberben es decemberben mentem haza szabira.az anyosom termeszetesen be akart szabalyozni,hogy a parom csak 1-2napot lehet velem.hat en meg szepen telon elmagyaraztam neki,hogy a nagymari f.szat,nem azert utaztam haza szabira fel Europan keresztul hogy...bla bla.
a paromat minden nap hivtam innen,napi felorat minimum beszeltunk,igy kepben voltam hogy mi van otthon.ja azt elfelejtettem irni,hogy mikor kijottem,anyam dolgai miatt ugymond a diplomaciai kapcsolatokat felfuggesztettem.erre a cassus bellit az adta meg,hogy a meheszet a hobbim,es nagyon regota jaratom a meheszeti folyoiratot.megkertem ra,hogy negyedevente tovabbra is fizesse elo,majd ha hazamegyek rendezzuk.irdatlan osszeg,360ft egy szam,es kaptam egy olyan smst,hogy vegyek magamnak Hollandiaban holland meheszujsagot.na,telszamcsere,kapcsolat felfuggesztve.megmondom oszinten nem is hianyzott hogy beszeljek vele.
nos,eljott a januar.a parom sirva panaszolta hogy az anyja kikeszitette,es hozzam ki.jol atgondoltad? igen.akkor meg cegeshazban laktam,szemben volt egy internetkavezo.megrendeltem a sajat es az o repulojegyet,es szo szerint hazamentem erte es kiszoktettem.
az anyja tudta a holland szamomat,es 2 nap mulva hivott hogy hol a lanya.mondom messze toled biztonsagban.:D
rendorsegi ugy lett,feljelentes,korozes,amit a holland rendorseg egy legyintessel elrendezett.a parom bement itt a rendorsegre,tett egy nyilatkozatot hogy onszantabol jott ki,es az anyja a hajara kenhette a magyar rendorseggel egyutt a dolgot.
elerkezett marcius,anyam neve napja.hat,gondoltam felhivom.kozben privat alberletbe koltoztunk,felepitettuk a magunk kis eletet,dolgozunk,es lass csodat mindket anyos epekedve varja a karacsonyt hogy hazamenjunk egy vagy ket hetre.
hulyesegbol mindig hozzateszem hogy meg nem tudjuk melyik ev karacsonyara megyunk...

szoval a tavolsag mindent megoldott,sot,az otthoni helyzet miatt azt mondja mindket anyos,hogy milyen szerencsesek vagyunk hogy Hollandiaban elhetunk,lakasunk van,munkank van,stb.