Edó-ka Creative Commons License 2009.10.02 0 0 267

Sziasztok!

Nem tudtam,hogy van ilyen blog,de örülök neki,mert sajnos az állatorvosok többsége igen is a pénzre hajt,vagy csak lusta,és inkább hagyja az állatot szenvedni!De persze vannak akik gyógyítanak is!Saját tapasztalat,és szeretném is elmesélni.

Láttam hogy a Bp.-i állatorvosi klinikát ajánlotta valaki.Hát én mindenkit inkább lebeszélnék,mert sajnos mi nagyon rosszúl jártunk ott!

A négy hónapos francia bulldogomnak elzáródott a hugycsöve,és nem tudott szegénykém pisilni.Délután elvittük az állatorvoshoz ahova járunk,(de sajnos nem az a doki volt,aki tényleg az állatokat gyógyítja)adott neki szurit ami majd megindítja,de sajnos nem történt vele semmi.Éjjel kettőkor telefonáltunk az állatorvosunknak,aki beküldött a pesti klinikára.A kapuba már közölték,hogy tizenötezer alatt nem állnak velünk szóba,de az sem érdekelt,mert szenvedett az a pici kutyus!Mikor beengedtek minket,az ajtóban-nem beljebb-ránézett egy doktornő,picit megnyomkodta a pociját,és azt mondta reggelig kibírja,nem lesz baja,vigyük haza,és reggel vigyük el a dokinkhoz!De szegény már egy napja szenvedett,hogy nem jött neki semmi.Mi elhittük,mert ő az orvos.Hazavittük,de nagyon rosszul volt.Nyögdécselt,és folyamatosan erölködött,de hiába.Egész éjjel nem aludtunk semmit.Végre reggel, elvittük a dokinkhoz,és ott közölték,hogy leállt a fél veséje,és nem biztos,hogy helyre fog jönni!Nagyon sok szenvedés,és persze sok pénz után azért sikerült felépülnie!De soha többet nem megyünk arra a szemét helyre!

Másnap vissza akartam menni,megmondani nekik a magamét,elküldeni őket a fenébe,de nem volt hozzá energiám!