ati86 Creative Commons License 2009.10.01 0 0 622
Az, hogy való lesz-e Bobbyhoz, én még kivárom. Szerintem elég cserfes volt még az elején, s jó látni, hogy egyre visszafogottabb, s Bobbyért képes lenne megjavulni. Azt vettem észre, hogy a fekete hajú férfiak általában a szőke, vagy a szőkés nőket vonzzák és fordítva, a világosabb barna hajú férfiak meg a fekete, és gesztenyebarna hajú nőket. Nem mondom, hogy ez mindig igaz, de több példát is láttam rá. Úgyhogy ez alapján nagyon is passzolna Bobbyhoz.:)

Egyebek mellett nekem tetszik, hogy Bobby ki-kitekintget, majdnem hogy törvényszerű, miután egy teljesen biztosnak tűnő kapcsolat alapjaiban reng meg. Ezért egyáltalán nem értek azokkal egyet, hogy bobby jelleme hanyatlik, meg nem a régi Bobby. Bobby egy és ugyanaz, csak az életkörülmények változtak körülötte, amelyre így reagált. Hozzátenném azt is, hogy Bobby ugyanolyan segítőkész, melegszívű, mély érzésű, mint régen, ha meg ingerlékenyebb, nem is csoda. Pamela csak úgy kilépett az életéből. A második bekezdést amúgy nem személyednek szántam, hisz tudom, hogy szereted Bobbyt, csak sokan szeretnek klisékben gondolkozni, hogy ez a Bobby már nem az a Bobby, meg hasonlók...

Jó Dallasozást!
Előzmény: ati86 (621)