matika82 Creative Commons License 2009.09.29 0 0 56366

 

 Nem voltam bíztos benne, hogy a szobából való kipakolás megoldja az éjszakai problémát, mivel bíztos az ágyra akart felkérezni, de megpróbáltam és bejött. Nappal van amikor fent lehet, de éjszaka nem.

 Sajnos itt nálunk nincs kutyasuli. Kicsi városban lakunk és akik kutyákkal foglalkoznak az arendőrségnél dolgozó személyek, többnyire a németjuhászokat oktatják. Tehát ezt nem tudom kipróbálni. Pedig nem lehet rossz dolog, kíváncsi lennék arra, hogy manó mit csinálna egy ilyen helyen.

 Ha séta közben találkozunk egy kutyával ő mindenképpen játszani akar vele, ha nem az lesz, ő ugatni kezd.

  Nem tudom emlékeztek- e de írtam még régebb, hogy a bal füle megtört, még nem alakult helyre, vajon fog? Masszírozni szoktam neki, mostmár érzem, hogy keményedni kezdett a porc, de még maradt olyannak amilyen volt.

 Örülök ennek a társalgási lehetőségnek, mert ha nem lenne nem tudnék ennyi mindent a mopszokról. Ha utánna olvasok is segít, de azért ha egy tapasztaltabb gazditól hallok tanácsot vagy véleményt jobban megnyugtat. :)

Előzmény: zsazska (56364)