krisztianxx Creative Commons License 2009.09.26 0 0 633
Nos hogy milyen cég, mi kisvárosban vagyunk, franchiseként Működő euronicssal, és párját ritkítja a rugalmasságuk - Bp.-en nem így állnak a vásárláshoz.Az hogy nincs egy 15 tonnás teherautojuk, valószínűleg csak miattam( más még nem rendelt itt Liebherrt,és ekkorát) nem vesznek új autót.
Amugy meg nem igaz,hogy nem lehet fektetni,beszéltem a Liebherr gyárral ausztriában, elmondtam a problémámat,és azt mondták hogy a minimum amit várni kell 3-6 óra, de a legjobb 24 óra, ez is csak amiatt,mert a kompresszor olaj, átfolyik a hűtési rendszerbe,és azt kell megvárni,hogy ez az olaj állított helyzetben visszafolyjon teljesen a kompresszorba,mert ha nem,nem hűt rendesen a hűtő.
Nos én 22,5 órát tudtam várni,mivel már szétolvadtak teljesen a fagyasztanivalóim,így már kénytelen voltam beizzitani.
Amugy a hűtő szuper, kb 2,5 óra alatt a hűtő rész elérte a 3 fokot, míg a fagyasztórész, nos az folyamatosan megy tegnap este óta, superfrosttal,azaz max teljesítménnyel -32 fokra beállítva.
Este 17:30kor izzitottam be,azóda meg 1,5 KW-ot zabált a gép... folyamatos működés mellett.
Amugy ahogy néztem, 115 watt/óra a fogyasztása mikor megy a kompresszor,jelenlegi beállítások mellett.
Előzmény: pimmi (632)