AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.21 0 0 1983
Szia stvi!

Már az elején elnézést kérek, nehogy megsértődj!!!!

1.) A Flash memória, csak úgy magától nem törlődik!!! Valaki "speciálisan" elindította, és megpróbált machinálni vele...
(ha visszaolvasol, valamikor április körül volt már erről szó, és 2 készüléket is "kicsinált" valamelyik zolimiskolc, vagy ilyen nevű kolléga...)
2.) A flash frissítéshez FAT 16-ra formázott kártya kell, és azon a flash progi.

3.) ha tovább haladsz május-június felé az időben a fórumonkon, találsz erről sok leírást, sőt hivatkozást is Frankye tollából, hol lehet még utánanézni flash frissítésnek, ami állítólag az AIRIS-hez való....

4.) Én személyesen mindenkit nagyon figyelmeztettem, hogy óvakodjon ettől, mert kevés esélye van annak, hogy megfelelő verziót találsz a kütyü-höz!!!!

Azért már minden - mindegy alapon, nézd meg, hogy megtalálod-e az állítólagos eredeti Flash progit, ha nem, lehet, hogy nekem megvan valahol elmentve, vagy Frankye-nek, vagy valakinek, és esetleg megpróbálhatod feltenni....már, ha fel lehet tenni...ártani már úgy sem tudsz, max szerencséd lehet....esetleg....

A jtag-os visszatöltésről még nem találtam leírást...nem szívesen teszi közkinccsé a gyártó...de ez érthető is....
Előzmény: stvi (1981)