AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.21 0 0 1982
Háááát az AMIGO valóban egy szőke nős változat....De viszont nagyon egyszerű a kezelése, és vannak ahhoz is skin-ek...lehet bővíteni, ami viszont nem megy benne jelenleg...a POI-k... azokat valszeg a SD/navi/amigo/content/Poi-ba kell tenni..
De van hozzá már egy vajling játékom, és szépen megy is...de azok meg előhívják a tálcát alul..ami befagy...csak ha bezárom a játékot akkor tűnik el??!! Érdekes!!!
De ha TC-vel indítom nincs ez a jelenség...

Az i-navi akkor lesz magyar, ha benne lévő 0409.RLL-t átnevezed valamire, és a 040e.RLL-t nevezed át 0409.RLL-re mert az a magyar nyelvű! De nem érdemes vele kínlódani, mert ott a Navitel!!! azt kell ide betenni helyette, és vissza kell nevezni az i-vavi exe-t Navitel.exe-re!!! persze az előző ini-ben is át kell írni az elérhetőségét....
akkor indul csak a felületről, én jelenleg még csak a TC-vel indítom, és tesztelgetem, de megy...

a képnézegető progit is utólag találtam, és azért nincs még ebben a verzióban....

ezeket írkáltam...van még javítanivaló, majd,ha meglesz akkor elküldöm mindenkinek!

A POI-król:

A valamilyen.poi fájlokat a SD/Igo8/content/poi-ba kell tenni!!!!

A saját POI-kat pedig az SD Card/content/Userdata/poi - ba kell tenni!!!!!
Ha nincs ilyen mappa, akkor létre kell hozni!!!! és ebben kell még egy Route mappa is!!

DE EZEK valami.kml kiterjesztésűek legyenek!!!!

Remélem sikerült a legfontosabb kérdésekre válaszolnom???

JA!! még egy jó tanács!!! Csodákra képes néha egy teljes kikapcsolás alul az eltolható kapcsolóval!!!

Nem csak neked írtam Frankye, hanem mindenkinek akit érdekel....


Előzmény: Frankyeinstein (1980)