Frankyeinstein Creative Commons License 2009.09.21 0 0 1969
Jelentem, feltettem AIRIS_navi fórumtárs összeállítását, aminek PDA-szerű kezdő képernyője van. A tapasztalataim eddig nagyon jók, bár sok próbálgatásra nem volt időm. A magyar térképet még frissíteni kell, mert most az van benne, ami az összeállításban eredetileg is benne volt, de azzal az iGO elindult, felismerte, sőt, tervezett is vele.
Azt láttam, hogy van rengeteg féle "kamera" megadási lehetőség, bár még nem próbátam ki velük. Kérdés, hogy hogyan lehet tesztelni, melyik kameratípushoz melyik hang tartozik?
A másik gondom: Feltettem az iNavi-t, el is indul, de a magyar nyelvet nem tudtam még belevarázsolni. (Igaz, nem is foglalkoztam vele túl sokat, ezek csak amolyan első benyomások! :-D) Ha van erre valakinek tippje, a köszönettel veszem, ha megosztja.
Túl sok funkciót még nem tudtam kipróbálni, de "rajta vagyok az ügyön", tesztelni fogom!
Még egy kérdés: Az iGO "Kedvencek"-be felvettem már jó néhány pontot, illetve vettem fel saját POI-kat is. Ezeket át lehet valahogy tölteni az új verzióba? Jó lenne, ha nem kellene újra, egyenként bepötyögni újra mindegyiket...
Egyébként gratula az összeállításhoz, nagyon remek lett! Ezúton is minden elismerésem, és köszönetem érte!