PuPu Creative Commons License 2009.09.19 0 0 7790

Az Operett művészei az utcán felállított színpadon énekeltek, meg versenyt szerveztek fiatal amatöröknek, - jó játék volt...Lepkem, jelen percben estem be telephelyemre, s sebesen jegyzek neked.

Erste lejegyzem, mely tettekkel ment e gyeny:

Reggel felkeltem s bementem telephelycenterbe, mert rendeztek egy fesztet, melyen celteket vertek terepegyenesek mellett s ezekben vehetett ember gyermeke vegyes eledeleket, meg cserepeket meg egyebeket, meg helyben termett levelesek legszebbje lett felvezetve, emellett gyermekeket nevettettek emberek, melyek termetes leveles-elemekre kepeszkedve mentek fel-le, s gyerekekkel csevegtek.

Ezt befejezve letelepedtem s jegyzetet szemelgettem, meg ettem, s szenderegtem egyet, estefele meg bementem Pestre, mert jegyet vettem egy helyre, melynek neve egy szerkezet, mellyel legcseppebb szerzeteket leshetnek feneclever emberek.

Este hetesre kezdtek, de nem tetszett, - nemmeglett emberek nevettettek, de egyesek legfeljebb neveldehelyen rendezett versenyen nyerhetnek ezzel, - when fele elment ennek, elsettenkedtem s letelepedtem egy helyre, melyben feketelvest vehettem, s lestem, mely kellemes versenyt szerveztek e hellyel szemben emelt emelkedett helyen emberek, melyek kenderelemeket esznek egyre...

Ez ezerszer better lett, s kellemesen telt cejt, gyerekek versenyeztek, mely zeng lexebben s keblesek vetekedtek, mely legyen lexebb ez este.

Elment e gyeny kellemesen.

Depersze nem feledtelek, - nevettem, mert elkereteseltem, fejnyelem mellett megveregeted testem, mert elsettenkedtem s nem lestem wejter e fentebb emlegetett gyenge helyet...

Emellett meg epekedek, - when vehetlek kezembe, when szeretgethetlek meg!

Nem feledhetlek, te Lepke!

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7789)