ejropalepke Creative Commons License 2009.09.19 0 0 7789

Legelejbe: de!

S epedek, epedek, epedek!

 

Egy hete egy frendem megjegyezte, e nemzethely es nedvmentes lesz nextben, fellegek nem erednek meg, leghelyesebb lesz sebesen beszerezzenek emberek tevecseket, mert legfeljebb ezek legelhetnek errefele.

Elmerengtem, de kellemes lenne, nekem es lenne egy kellemes kettes hegyes - ez legkevesebb - tevecsem, mely engem legelgetne lelkesen.

De te messze desertben legelgetsz,  nekem legfeljebb jegyzel, s en feleslegesen epedezek.

De el fekete keretesekkel, mert lehet, fellegek nem, ellenben szemem menten nedveket ereget lefele...

 

Nem pressben szemelgettem emlegetett Bächer-jegyzetet, ezek nem jelenleg megjelent, egybeszerkesztett jegyzetek, melynek neve: Mellyel kezeld kebleseket.

Elegyes jegyzetek, egyesek nevettetnek, egyesek messze nem, meg receptek es lettek beletedve, persze ezekre nem mered szemem, sejtheted.

Meglehet, egyszer megrendeltem egy eledelt, melyet pressmester jegyzett, kellemes es lett, de ennen kezemmel nem vetemedtem e cselekedetre, kevergessek, pepecseljek vele.

Melyet selejteskedtem jelen gyeny es, jej! Nekem sem tetszett, beesmerem.

 

Tekercses fesztre mentem este, melyet nemzethelyszerte megrendeztek. Persze Pesten rengeteg kellemes tekercsest meg lehetne lesnem, erre meg legfeljebb egy frencs tekercses lett kedvemre.

 

S neked mellyel mentek el percek?

Egyetlen csepp szemrebbenetre sem lettem eszedben?

Előzmény: PuPu (7788)