Dain Bramaged Creative Commons License 2009.09.16 0 0 100

Hát, ha mégis ide írogatsz akkor üdvözlünk a csapatban!

Te igenis érintett vagy illetve voltál az építkezésben. Talán Te vagy az egyik aki nem lett kifizetve, és most jól bosszút állsz?

Hidd el, hogy ez engem nem érdekel. Minden építkezésen vannak (Magyarországon) csúszások, viták szerződésbontások, nem fizetések. Fel vagyok rá készülve. Nem ez az első újépítésü lakás amit vásárolok. Nem érdekel, hogy az ÉPKER építi vagy más. Nem érdekel, hogy ki nem fizetett kinek és akkor annak miért nem éri meg felvenni még munkásokat. Van közöttünk egy szerződés, az abban foglalt kötelezettségek legyenek teljesítve, egyedül az érdekel.

Kb. kéthetente én is elmegyek arra, és mindig látok munkásokat. (Igaz a múltkor gyanús volt, hogy az egyik ember tálcán hordta a téglát. Lehet hogy az egy pincér volt és semmi köze az építőiparhoz!?) Te biztosan vasárnap voltál ott amikor senki sem dolgozott. Mindig látok haladást az épületen kívül is és belül is. Te tényleg fizettél azért, hogy bejuss? Te mekkora lúzer vagy! Elég lett volna megkérned J.bácsit.

Egyébként sajnállak és azokat is akik nem lettek kifizetve. Remélem mielőbb találsz másik munkát.

Addig is írogass ide!
Előzmény: Törölt nick (99)