Törölt nick Creative Commons License 2009.09.16 0 0 97
Üdv: mindenkinek!Nocsak nocsak!Látom mennyire árad belőletek a csupa jóindulat, és bölcsesség !Ja és az a mérhetetlen építőipari szakmai tudomány amivel rendelkeztek!Úgy látom egyesek /Dain Bramaged /személyeskedni is szeretnek !Azért veszem a bátorságot és teszem fel neki a kérdést,hogy miért kellene nekem máshová irogatnom??Én mint mondtam nem vagyok érintett semmilyen téren az építkezéssel kapcsolatban!!És lakást sem szeretnék itt vásárolni !!De azért ez mégis egy kicsit furcsa,hogy én mint kivül álló több információval rendelkezem mint te aki érintett vagy !Lehet hogy egy kicsit jobban kellene nyomonkövetned a leendő lakásod sorsát?? Csak úgy elárulom nektek,hogy kíváncsiságból ugyan én is voltam az építkezésen!Pár db ezresért a kapuk megnyílnak !!Akár előted is!Tudod pénzért mindent lehet kapni!! Ugye érted mire gondolok?? Ha már úgy is személyeskedünk akkor innen folytatnám RNK-val!Szóval 1.én egy szóval nem mondtam azt hogy a holding finanszírozza az építkezést! 2,A Zaragoza építkezésén az említett általad oly nagyrabecsült Épker-kft akkorát hibázott ,hogy talán még a mai napig nemtudtak beköltözni a lakók a lakásaikba mivel a teraszok burkolását olyan szinten elrontották ,hogy a 90 %-át újra kellet szigetelni és burkolni!Nem utolsó sorban szeretném megvédeni az alvállalkozókat azzal a tévhiteddel kapcsolatba miszerint !Itt nem is azzal volt a baj hogy az Elephant-holding nem fizetett az Épker fele!Hanem azzal,hogy az Épkernek élő szerződése volt az Elephanttal a garanciális javításokra !Ami ugye vonatkozott a Zaragozára is ! Miszerint ugye ezeket a lakásokat már át is adták !De a garanciális javításokra már nem volt pénze az Épkernek!És most számszerűen megnem tudom mondani neked,hogy hány lakás teraszát kellet javítani de ez összegben elég tetemes összeget képviselt!És azok a pénzek amiket az Elephant utalt a Vigora azokat apránként bele tették a Zaragoza garanciális javításaiba!És ennek a hiányát a Vigo ház ,és a Vigoházon dolgozó alvállalkozók,és azok munkásaik sinylették meg !! Ugyanis én ugy tudom,hogy elég rendesen spóroltak az anyaggal !Az alvállalkozókat pedig azzal tudták ottmarasztalni,hogy arra mindíg ügyelt az Épker ,hogy valamennyit azért utalgatott nekik!Na most kérdem én tőled!Tegyük fel te az Épker kömüves alvállalkozója vagy 15 embered van az Épker 30 napos utalással fizet a teljesített munka után /mint ahogy nem fizetett!!!/Tegyükfel 5 milla abból neked csak 1,5 -öt utal !De már három hónap eltelik és mindíg csak ugyan annyit utal!!Az épker szól neked ,hogy valószínüleg azért nemhalad a munka mert kevés az embered hozzál még 10-et!De ő már ekkor neked tartozik 10-millával !! Megmered e kockáztatni azt hogy felveszel 10 embert miközben még hasznod semmi nincs a vállalkozásból ???Addig a 15-embert fizetned kell !!Mert azt nem mondhatod nekik hogy nem tudsz fizetni mert az Épker nem utalt!!!Ők nem az Épkerrel szerződtek hanem veled!!Csak úgy elárulom hogy az Épker ezekkel a módszereivel építette fel a Vigo házat és ezzel a körbetartozási módszerrel tett tönkre nemkevés vállalkozót és azok dolgozóit és azok családjait!!És megmondom őszintén az Elephantnak már sokkal hamarabb kellet volna meghoznia ezt a döntést!!Mert most megint a Vigo ház és a leendő tulajdonosai sinylik meg!! ÜDV parafenomén Mielőbbi költözést kívánok!!