PuPu Creative Commons License 2009.09.15 0 0 7747

Kellemes jegyzet lesz, - nevezett jegyzetmestert kedvelem, meglehet nemterjedelmes jegyzeteket szemelgetek rendszeresen, melyek felett neve Herz...

Gyerekeket ezzel megnyerted, - lesd meg, mely remek verseny lesz, - gyermekek never nem felejtenek el s when meglett nene leszel es felkeresnek, s megszeretgetnek!

Nem lettem beteg,  - esetleg este beehettem, s ez helytelen lehetett, de ezt nem teszem, s Lepke lesz szemem megett estefele rendszeresen.

S mely helyzetekben!!!

Lepkem, egyre nehezebben lesem percet, melyben velem lehetsz, - legyen end-re kettesezerten!

Errefele teljesen meleg lett, csepp gyerekkel meneteltem fel-le, s testemen nedvcseppek jelentek meg, - remek elem lehet gyerekben, egy percre sem telepedett le.

Szedtem vele kerek red szemeket, melyek levelesen termettek, meg szemeket, melyek termetes levelesen termettek s melyek fejfedelesek, lestem vele ebeket meg egyebeket, - elegem lett...

Lepkem szeretlek, ne feledj el engem s ne kezdj egyebekkel, mert green szemes rettenetel eszegetteted veres szervem, mely keblemben ver...

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7743)