PuPu Creative Commons License 2009.09.15 0 0 7742

Büntetés? Ugyan! Mernék én ilyesmivel próbálkozni?Lepkem, szerelmem!

Este nem jegyeztem, mert elhevertem s elszenderedtem. Egyet vert vekker, melyre felserkentem, de nem teljesen, - mentem helyemre s wejterszenderegtem.

Rengeteg keretes ment szemem megett, sebesen kellett szednem menetszerkezetem, mert kergettek, meg kereesnem kelllett helyet, where megtelepedhetek, de nem nemzethelyen, ellenben west fele, - nem kellemes keretesek, s egy Lepke sem lebbent ezekben.

Reggel felkeltem, de nem kellemesen, - fejemben csepp fekete szerzetek menetelnek fel-le...

Versenyed remek lesz, lelkesedj ezerrel, mert ezt lesve gyermekek es lelkesek lesznek. S egy csepp gyermekeknek rengeteget kell tegyenek-vegyenek, s jegyzet mellett letelepedve ezerszer kell felkeljenek s lessenek egyebeket, - nem restek ezek, - gyerekek!

S belesem, neked nem kell eledeleket keverned, - better green leveleket legelned s legeltetned, mert eledel helyett zenet s egyebeket termelsz, depersze ez helyes, mert egy csepp fett sem lesz sem testeden, sem gyerekekeken!

Mely jegyzettel lepett meg gyermeked?

S persze, nem kekeckedsz velem rengeteget, - esetleg egyszer-egyszer, - de ez kell, el ne szemtelenedjem, - nemde?

S szeretsz e, te Lepke?

Mert ez esetben sejtem, melyeket lenne kellemes tenned velem!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7741)