ejropalepke Creative Commons License 2009.09.14 0 0 7740

Tevecsem, kedvesem, nem feledtelek, de reggelente hetes elejbe neveldehelyre megyek sebesen. Ezzel egyetemben sem fejeztem be, melyeket kellene, mert rengeteg neveldemesternek egyetlen szerkezetet szereztek be, melyen jegyzeteket megjelentethetnek.

Jelenleg lettem termemben, mert megcsevegde es rendeztetett, meg ezer helyre kellett mennem, beszerezzem, melyek versenyre kellenek.

Nevelt gyerekekkel perlekednem kell, rengeteget kell terelgetnem ezeket, szerfelett restek, s nem szemelgetnek el, melyeket rendeltem.

E szeptember nehezen megy...

Hehe, melyet ettem. Nedvben termett szerzet lett felvezetve, de ezer csepp szeletre szerteesett. Veresedve lesegettem lefele. Ellenben  desszert remek lett.

Belesem, nem leszek eledelkeverde-mester, szerencse, nem es vettem tervbe.

Egyes gyerekkel s kekec kebles frendemmel csellengtem keveset nedv mellett, este meg elmentem tekercses terembe.

Gyerek meglepett egy remek s terjedelmes jegyzettel, melyet jelenleg nem szemelgethetek, mert nem lesz percem, de elteszem kellemesebb hetekre.

Mellesleg Tevecs, ezt nem jegyezheted, veled kekeckedem, meg szenvedtetlek, mert neked egyre kedveskedem, legyezgetem lelkedet, nemde?

Jelzem, egyebet es lenne kedvem tegyek veled.

Sejted-e, melyeket?

Előzmény: PuPu (7736)