Törölt nick Creative Commons License 2009.09.12 0 0 90
Üdv mindenkinek!Nem akarom senki kedvét lehangolni ezzel az építkezéssel kapcsolatban de itt mostanába elég komoly problémák vannak mind anyagi téren mind pedig átadási határidővel kapcsolatban! Az informácók amik biztos forrásból jutottak el hozzám egy kissé lehangolók lehetnek!Ezt szeretném megosztani önökkel!Az információim szerint az elefánt holding nagyon nem volt megelégedve a kivitelező cég /ÉPKER-KFT/-vel! Már a kezdetektől problémák merültek fel és a napokban állítolag "szerződést is bontottak egymással!Tudomásom szerint nem is dolgozik jelenleg senki az építkezésen!Alvállalkozók 99-% -ka nincs kifizetve!Lehet ,hogy vissza fele fogják bontani mit több esetben hallottam??? Töbszázmillió ft adóságot halmozott fel az alválalkozók fele illetve az építőanyagot szolgáltató cégek fele!Átadási határidővel úgy hallotam,hogy 2010-április vagy május!!Álítólag nem is nagyon tudják megjósolni mikorra lesz kész!Folyamatos építőanyag hiány ,és még kitudja mi!Én személyszerint nem vagyok érintett semilyen téren az építkezzésel ,illetve a fent megnevezet két céggel!De tudtommal voltak pld-olyan alválalkozók akik olyan dolgozókat alkalmaztak akik abszolút de semmi közük nem volt az építőipari munkához gondolok itt pld a kőműves mesterségre ,falakat a megadott mérettől eltérően rakták, !És még a java azért hátra van pld belső gépészet, burkolás stb! A napokban gurultam arra aútóval és énszeintem ez a két épület még várat magára nem kevés időt mire felépül!Sűrűn járok arra de én nemlátok változást,hogy haladna!Ezeket a meglátásaimat információim is igazolják!Miszerint állítólag a falak mögött se halad semmi előre!!