Valódi IGe Creative Commons License 2009.09.10 0 0 3291

Ezt most olvastam Egely fórumán:

"Egely Gyögy honlapján nyitottam egy fórumot, amire eddig nem nagyon volt lehetőség.

Nos nézzük hogy lehetséges lesz-e egyáltalán ott egy higgadt és tárgyilagos vitára:

www.egely.hu/forum/?q=node/10

Vitalítás vagy sima hőáramlás?
cs, 09/10/2009 - 18:50 — IGe - Iván Gábor

Mint ismeretes a tudományos módszertan szerint az minősül tudományos dolognak, ami ki van téve kritikai próbára és kiállja azokat. Nos szerintem az Egely féle kerék itt erős hiányosságokat mutat, amelyre számos írásomban és személyes és telefonos beszélgetésemben hívtam már fel Gyuri figyelmét. Ez volt az első ilyen témában feltett írásom:

Az Egely kerék, a 'feltalálót' idézve; játékszer

Egy megfelelően felmelegített halott emberi kéz is képes lenne megforgatni, teljesen egészséges élő emberi értéken. Ahogyan két eltérő hőmérsékletre felmelegített vasaló teszi. (tanulmány, Bp., 2000.09.19.)... teljes cikk elérhető:

vallaskritika.virtus.hu/?id=detailed_article&aid=41941

Szeretnék erről itt higgadtan és lassan már egy évtized távlatából talán bölcsebben is eszmét és gondolatokat cserélni, a házigazda vendégfogadó jogát tiszteletben tartva. Remélem Ő és sokan mások is csatlakoznak hozzánk és egy érdekes, sokakat ide vonzó, izgalmas társalgás alakul ki. Iván Gábor"