Kzella Creative Commons License 2009.09.09 0 0 1460
Néhány év alatt a lassú kaja inkább a hosszú fözési idejű...(de arra is van ellenszerem(áztatás,és hasonlók)
Inkább az számit mennyit kell a gáznál állni,és mennyire hagyható ott(másssal is haladhatok)
Előzmény: szokimi (1459)