Kzella
2009.09.09
|
|
0 0
1460
|
Néhány év alatt a lassú kaja inkább a hosszú fözési idejű...(de arra is van ellenszerem(áztatás,és hasonlók) Inkább az számit mennyit kell a gáznál állni,és mennyire hagyható ott(másssal is haladhatok) |
Előzmény: szokimi (1459)
|
|