szokimi
2009.09.09
|
|
0 0
1459
|
most, hogy nem akkor kell összedobnom a másnapi ebédet miután hazajövök, kicsit többet foglalkozom vele....átnéztem végre a sok-sok éve gyűjtögetett recepteket, és elég jókat találtam....és valamelyiket egyszerűbb elkészíteni, mint amit eddig csináltam gyorskajaként |
Előzmény: Kzella (1458)
|
|