Kzella
2009.09.04
0
0
1458
Bevallom,én nem láttam még csak a reklámba.A szabadidőm inkább a sz.g. elött töltöm el.,
Mivel a főzéshez kevés köze van inkább a paprikába lesek,ha recepthiányom van.
Előzmény:
szokimi (1457)