mmormota Creative Commons License 2009.09.04 0 0 168
"Továbbá értelmetlen azért is a számításotok elvégzése, mert az általatok alakilag egyébként helyesen kiszámított fázisok egyáltalán nem is vesznek részt az eszközben látható interferenciakép kialakításában, mert soha nem találkoznak F-nél. Az I-V-ös ábrák ezt az állításomat egyértelműen bizonyítják, ha képtelen vagytok megérteni, az csak egy egyéni szociális probléma."

Mint már említettem, ez nettó hülyeség. Elmagyaráztam, miért. Ennél érthetőbben nem tudom elmagyarázni.

Rögeszméd van. Ezt csak te érted. Nem tudok vele vitatkozni, mert elmondtam az érveimet, de lepergett rólad, azt írtad, egyértelműen bizonyítottad hogy azok nem érvek.

Nos, saját magadnak, a rögeszmédnek. Mindenki másnak egyszerűen hülyeség amit írtál. Értelmetlen.

Ez nem egy értelmes vita, hanem egy rögeszme bizonygatása érvek ellenében.

-------------------

Amit most írtál, annak sincs értelme. De nyilván azt hiszed, ez egy világos érvelés, képletekkel alátámasztva. De sajnos szó sincs róla.

Egyszerűen nincs értelme. Teljesen komolyan mondom.

Ha nekem nem hiszed, kérdezz másokat. Bárkit. Mit gondolsz, miért ilyen 3 szavas megjegyzéseket kapsz? Nem tudnak mit mondani, mert annyira értelmetlen amit írsz.







Előzmény: Okoska13 (163)