Tücsi0001 Creative Commons License 2009.09.03 0 0 10
Sziasztok!

Na én egy babaúszást nem javaslok senkinek. Ez nem más, mint az Angolna Viziiskola.
Vettünk bérletet, budáról a Pólusig kellett mennünk, de nem érdekelt, mert a fiamról van szó.
Kifizettünk 8.000 Ft-ot a 4alkalmas bérletre, ami egész korrekt ár lett volna, viszont amikor megérkeztünk a FAWA-ba kiderült, hogy addig nem mehetünk be, amíg 1.350 Ft-ot le nem teszünk az asztalra úgynevezett "terem használati díjként". Persze ezt minden alkalommal.
Ez volt az első csalódás, hiszen így már nem is olcsó.

M.Kecskés Edit nevét pedig mindenki jegyezze meg, ugyanis a 30 évem alatt nem találkoztam nála arrogánsabb, primitív, fennhéjázóbb és ostobább emberrel.
Konkrétan elküldött minket a pi...ba, mert írtam neki egy e-mailt, amiben jeleztem, hogy nem megyünk a szülői értekezletre.
Közölte, hogy ők nem néznek e-mailt, annak ellenére, hogy a szülőire (amit este akartak megtartani-kisbabásoknál ez szerencsés) a meghívót e-mailben kaptuk.
Ebben a levelemben írtam meg nekik, hogy nem tudunk menni, de nekünk milyen időpontok és helyszínek lennének jók, hiszen a szülői erről szólt.
Azért hozzátenném, hogy este 22:45-kor írt sms-t. A protokollt is ismeri rendesen.

Szóval én azt mondom, hogy oda inkább senki ne menjen!!!!!!!

Ha egy levél miatt ekkora patáliát csinált el sem merem képzelni mi lett volna, ha fiam véletlenül belehány a vízbe...