nyárimádó Creative Commons License 2009.08.30 0 0 18027
Sziasztok!
Kicsit eltűntem, meló és télire fatárolót hegesztettünk össze. Majd, ha kész lesz, lefényképezem, hátha lehetne hasznosítani a medence fedésre is jövőben. Egyenlőre annyi, hogy egy 6m-es 40x20-as zártszelvény 2100 Ft. A keretet 6300 Ft-ból raktam össze. Na meg a kölköt elvittem horgászni, és a kis pöccsel egy 1,5 -2 kg-os afrikai harcsát "húzattam" ki egy kis segítséggel a hálóba. Nagyon élvezte.

Vakond: visszajönnek, pedig fél órán át nyomatom a lyukba a vizet:(( Majd ősszel elgázosítom a dögöket. Nincs kutyám, az utcán meg nem fogom összecsipkedni a kutyagumit:))

Kókuszka: A baj a füvemmel, hogy locsolhatom, de nem sokat ér. A vakondok lehet ezért támadtak. A fű kiszárad, a "gaz" meg bírja, sőt kinyomja, átveszi a helyet. Majd ősszel erősen átgereblyézem, és felülvetem.

Bestway"9000": Akár esztergáltathatunk is, de szerintem a hollanderből a gyári csövet ki kellene tépni, és pvc ragasztóval egy (vagy több lépcsőben) pvc csövet kellene beragasztani. Utána csak gégecső+ bilincs.

Szeged 2009: Szeptember 05-én halászlevet főzünk, gyertek beszélgetni ( sörözni) egy jót.

Natalyel: Várlak!!!!

A vizem hideg, de tiszta. Lassan leengedem. Jó segítség volt a homokszűrő.
Üdv: nyárimádó