Mr Spock Creative Commons License 1998.12.02 0 0 408
Nem akarom megteveszteni a tisztelt tarsasagot, en "Mr Spock" felesege vagyok. Gondoltam korulnezek az Internetton es beszalok valamelyik erdekfeszito temaba (ahogy az altalaban tortenik egy Amerikai BBS-en). Mar le is mondtam rola.
Ami itt folyik az elkepesztoen szomoru. Talan ha elgondolkodnatok rajta akkor raebrednetek milyen melysegesen igaz amit mondok.
Ha igy folytatodik minden Magyarorszagon akkor semi remeny nincs arra, hogy valaha is kilabaljatok az oriasi katyubol. A tortenelmet tekintve mindig volt kifogas. Kis nemzet Europa kozepen, allando fenyegetettsegben a politikai fuggetlenseg es nem megfelelo forrasokkal. Hosszu evszazadok ota most eloszor nem lehet kifogas a politikai elnyomas. Szabadok vagytok. Figyeljetek oda hogy eltek vele. Amerikat nem kell szeretni, de az biztos hogy nem ugy epult fel hogy az idevandorlok idejuket avval toltottek hogy pocskondiazzak a mashol eloket. Szomoru hogy nem tellik tobbre. Amerika egy csodalatos orszag egy csodalatos neppel. Egy neppel amelyik magaban foglalja szinte a vilag minden mas nemzetet. Azert hivjak az immigransok orszaganak. Akik idejottek es jonnek azok akartak es akarnak jonni mert ertekelik ami itt van es sehol mashol a vilagon. Mindez nem abbol szuletett amit most Ti otthoniak csinaltok. Utalkozas es gorombasagok helyett javasolnam a helyzetetek objective analizalasat es azon epulve egy logikus komplex terv kidolgozasat a stabilizalasara az orszagotoknak. Mas nem fogja megtenni helyettetek.
A karomkodok nyugodtan megsporolhatjak idejuket nem kell valaszolni. Elegge valoszinutlen hogy viszaterjek elolvasni a reagalasokat mert a beszelgetesek altalanosan alacsony szinvonala miatt nem kivanok bekapcsolodni az Internettoba.
Udvozlettel mindenkinek remenykedve abban hogy hozzajarulok a "felebredeshez".
Kati