attamatta Creative Commons License 2009.08.26 0 0 109
Tisztelt Fórumozók, és "peliatan" !

1. Lisszabonban nincs 790-es busz. 210 a legmagasabb szám, és éjjeli járat....

2. A szálló oldalán a vendégek 7.5 átlagot adtak nekik. Véletlen? Lehet...
Külön érdekesség, hogy kanadaiak, angolok, svájciak és svédek rendre
9-es osztályzatot adnak. Fiatal párok 4-5 értékkel? Bocsika, itt nem nászutas lakosztályt kínáltak. Az két sarokkal arrébb volt.... Gyerekkel utazók.... Nem volt hol játszani, rohangálni?....Tudomásul kell venni, hogy ez a szállástípus olyan embereknek van kitalálva, akik normális helyen akarnak aludni és tisztálkodni, nem pedig szórakozni és enni-inni mennek oda. A szállásfoglalás előtt el lehetett volna olvasni mások véleményét, és annak tudatában odamenni. Én elolvastam, és nem lesz meglepetés ...

3. Ha valami nem tetszett, a Booking-nak adható visszajelzésben miért nem említette meg? Miért nem ott élt ezzel a lehetőséggel, miért ide írja a kritikát azoknak, akik még nem jártak a városban?
Ha nem venné észre, ez PORTUGÁLIA. Szegény de szeretnivaló az ország, szegény de kedves emberekkel. És én mindig visszavágyom ide....

A hozzászóló véleményére nem tudok adni. Semmi pozitívum, egy rakás ember (532 en) meg csak nem téved. Voltam már a városban 10 napot egy olyan szálláson, ami ennek a negyedét sem éri el, mégis jól éreztük ott magunkat. Aludni jártunk csak vissza, arra meg tökéletes volt. Lehetett fürödni a szoba zuhanyzójában, ami azért nem túl gyakori ebben a kategóriában.
Idén szeptemberben pont a fent nevezett szállást fogjuk igénybe venni, 3 estére.
Hú de megijedtem ettől a kritikától....Annyira, hogy le se merem mondani a foglalást.
Én is megírom majd a véleményemet ha visszajöttünk, és akkor ki-ki eldöntheti, mit gondol...
Előzmény: peliatan (97)