szervezkedő Creative Commons License 2009.08.26 0 0 17955
A hétvégén mi is bezártuk szezont! Leengedtük a maradék vizet a medencéből és "visszaköltöztünk" Magyarországra.
Az utolsó másfél hétben nem nagyon takargattuk esténként, ezért egy kis szmötyi volt az alján, de a gyerkőcöt nem érdekelte, nagyon élvezte.
Először egy kb 40x5cm széles kefével átsikáltuk a belsejét, azután a leersztő csonkjára egy slagot raktunk és locsoltunk róla majd fél napot (könnyű volt mert egy lapostetős garázs tetején volt a medi) később egy búvárszivattyúval nyomattam ki a kertbe a vizet, kapott belőle rendesen minden. Nekem sima betonfelületen volt felállítva, így könnyű volt a tiszta összerakás. A külsejét szépen lemosta a nejem, azután forgattuk 2 napot hogy szépen kiszáradjon. Én nem csomagoltam teljesen össze, hanem összehajtogattuk és beraktuk a házba.

Nekünk ez volt az első medencés nyarunk! El nem gondoltam volna hogy ekkora buli és ennyire testzik majd mindenkinek! A vegyszerezősdi egy kicsti el lett szúrva azzal hogy berézgálicoztam a vizet, de jövőre már okosabb leszek!
Még egy 10e Ftos homokszűrőre beruháznék, de hol van még a jövő nyár!